FAZ6-D25/1N 177535 EATON ELECTRIC Miniature circuit breaker (MCB), 25A, 1pole+N, type D characteristic, 6 kA
Miniature circuit breaker (MCB), 25A, 1pole+N, type D characteristic, 6 kA
sản phẩm chính hãng, MỚI 100% CHƯA SỬ DỤNG