FAZ6-C32/1N 239081 EATON ELECTRIC Miniature circuit breaker (MCB), 32A, 1pole+N, type C characteristic, 6 kA
Miniature circuit breaker (MCB), 32A, 1pole+N, type C characteristic, 6 kA
sản phẩm chính hãng, MỚI 100% CHƯA SỬ DỤNG