PLZ6-B32/1N-MW 242788 EATON ELECTRIC Over current switch, 32A, 1pole+N, type B characteristic
Over current switch, 32A, 1pole+N, type B characteristic
sản phẩm chính hãng, MỚI 100% CHƯA SỬ DỤNG